KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8527460
nr 852 7460
1800-tal, Kvinnor, osignerad, pannå, 12x15
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 18:42:09
800 kr
600 kr
800 kr